PARĘ SŁÓW O NAS…

Prężny zespół ludzi, godnych zaufania…

Jesteśmy firmą, która stawia na ekologię i buduje osiedla w regionie, z którego pochodzi. Wprowadzamy nowe standardy obsługi klienta. Dbamy, abyście Państwo od samego początku czuli się z nami bezpiecznie i komfortowo. Przeprowadzimy optymalnie proces zakupu Waszego mieszkania od jego wyboru, poprzez pomoc w pozyskaniu kredytu i przeniesienia własności nowej nieruchomości. Naszym klientom oferujemy możliwość nabycia mieszkania pod klucz i w różnych standardach. Możliwa jest również pomoc w aranżacji lokalu przez architekta APX Architekci.

Nasze biuro 

Biuro architektoniczne

APX Architekci

Przelewają pomysły na papier… 

APX Architekci to znane i cenione w kraju, poznańskie biuro architektoniczne. Dla każdego projektu nawiązują konstruktywne relacje z partnerami, które pomagają im tworzyć budynki idealnie dopasowane dla potrzeb klientów. Zestawiając tradycję z nowoczesnością, sztukę z wiedzą inżynierską, ekonomię z ergonomią, łączą dziedziny w celu zebrania wiedzy oraz ustalenia ich wzajemnego wpływu. 

Generalny wykonawca

Usługi Remontowo-Budowlane Krystian Czajka

Firma z 12-letnim stażem na rynku gwarantuje wszystkim klientom rozległą gamę usług przeprowadzanych przy wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu i ekspresowe wykonywanie, także zaawansowanych prac. Zaletę przedsiębiorstwa stanowi też mająca doświadczenie ekipa pracowników, dostosowanie oferty do wymagań klientów, a także konkurencyjne finansowe warunki współpracy. Firma ta jest również certyfikowanym wykonawcą prac w systemie Porotherm Dryfix firmy Wienerberger.  

pl_PLPolish